Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7477 bytes written, possibly out of free disk space in /home/bmh/public_html/lef.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 345

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/bmh/public_html/lef.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 500
Złota sukienka na sylwestra 2017

Sukienka mini na Sylwestra lub wesele

Imprezy takie jak Sylwester czy wesele, wymagają nie tylko odpowiedniego nastawienia. Aby faktycznie dobrze się na nich bawić, a przy tym świetnie wyglądać, trzeba dobrać odpowiednią kreację. Obecnie, dyktatorzy mody skłaniają się ku temu, aby ubierać nas na te okazje w kuse sukienki. Spójrz, jakie są główne atuty takiego właśnie wyboru. Poznaj też propozycje stylistów w tej właśnie kwestii.

Krótka sukienka sylwestrowa czy weselna, to przede wszystkim maksimum wygody. Nic na nie pije. Nic nie ściska. Nic nie krępuje naszych ruchów. Możemy, więc do woli, bawić się na tanecznej sali. Po drugie taka mini sukienka, świetnie podkreśli nasze wszystkie atuty i doda nam atrakcyjności. A przecież o to nam głównie chodzi, kiedy wybieramy się na jedną czy drugą imprezę. Po trzecie taka krótka sukienka, skutecznie odejmuje nam lat, a to z kolei poprawia nam skutecznie samopoczucie.

Jak zatem widać, mini sukienka sylwestrowa czy weselna, to faktycznie „modowy strzał w 10-tkę”. Sprawdźmy, zatem, jakie propozycje mają dla nas pod tym względem projektanci.  Jeśli chodzi o kreacje sylwestrowe, to na plan pierwszy wysuwają się tu przede wszystkim, supermodne sukienki mini z cekinami. Równie ciekawie, zaprezentujemy się na sali sylwestrowej w sukience mini wykonanej ze złotej lub srebrnej,  błyszczącej tkaniny.  Jeśli zaś chodzi o krótkie sukienki na wesele to, do naszej dyspozycji są tu między innymi kuse sukienki ozdobione srebrną nitką lub też krótkie sukienki z koronki.

Tego typu kreacje, różnią się między sobą nie tylko sposobem ich wykonania. Różnica dotyczy również ich długości jak i fasonów. Projektanci przygotowali dla nas, zarówno bardzo króciutkie sukienki, które doskonale nadają się do odważnego eksponowania zgrabnych ud. Nieco dłuższe – sięgające do kolan – to z kolei propozycja idealna dla kobiet, o nieco bardziej pełnej figurze.

Jeśli jednak, nie przypadnie nam do gustu, żadna z wyżej wymienionych propozycji, zawsze pozostaje nam uniwersalna mała czarna. Wystarczy dobrać do niej właściwe dodatki takie jak: błyszczący pasek, niewielka torebka na łańcuszek oraz dobrane pod kolor połyskującego obuwia.